Masáž bylinnými, ovocnými a rýžovými měšci

Masáže ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci jsou východoasijské techniky, které fascinujícím způsobem aktivují všechny buňky v těle a probouzí jeho smysly. Tyto pro nás neobvyklé regenerační a relaxační techniky uvolňují napětí, zatuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhají při regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují fyzický i psychický stav organismu. Startují samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu.

Masáž bylinnými měšci :

 

Masáž bylinnými měšci je zařazena jak mezi relaxační, tak mezi detoxikační. V obou případech má úžasné účinky a to, jak na naše tělo, tak i na duši. Měšce jsou plněny pečlivě vybranými bylinami a jsou nahřívány v páře, čímž se síla bylinek a jejich léčivé látky aktivují. Tělo se nanesením teplého oleje a pomocí masáže přirozeně připraví na přijímání účinných látek z bylinek v měšcích. Speciálními pohyby se potom ošetřuje celé tělo. Nejen, že cítíte vůni napařených bylin,což je velmi relaxační a uklidňující, ale zároveň Vaše pokožka reaguje na působení tepla a přijímá léčivou sílu jednotlivých bylinek. Masáž je velmi jemná a uklidňující. Pokud chcete mít nejen relaxaci, ale i očistu organismu a celkovou detoxikaci, je dobré naplánovat si bylinnou masáž měšci alespoň 2-3x po sobě, aby došlo k vyloučení většího  množství škodlivin. 

Masáž ovocnými měšci :

 

  Nahřáté měšce plné exotického ovoce a speciálního aromatického koření v kombinaci s oleji, rozehrávají úžasný koncert vjemů, který učiní následnou masáž nezapomenutelnou. Budete cítit neskutečný smyslový zážitek. Procedura navodí svou vůní atmosféru exotiky a orientu. Mírně prohřívací efekt měšců stimuluje lymfatický systém, působína odbourávání tuků, odstraňuje bolesti kloubů, dodává energii a vitalitu. Měšce se plní směsí exotického ovoce a aromatického koření. Jsou připravovány v den masáže, čímž je zaručena čerstvost a svěžest ovoce. Je proto nezbytně nutné být na masáž objednán dopředu. Ovocné složky stimulují všechny smysly a osvěžují. Ovocné kyseliny tkáň stabilizují a masáží se dostávají do nejhlubších struktur pokožky což pomáhá při její regeneraci. Měšce jsou před masáží nahřívány v horké olejové lázni a speciálními tahy se poté ošetřuje celé tělo.

Masáž rýžovými měšci :

 

Masáž rýžovými měšci je úžasná technika jemného dotyku a něžné péče. Dokáže ojedinělým způsobem dostat do těla léčivé esence a oleje a přitom šetrně zachází i s bolestivými místy na lidském těle. Měšce jsou plněny speciální polouvařenou rýží, ke které se přidávají různé přísady (kokos, koření, esence...). Připravené měšce se pak nahřívají v páře, stejně jako bylinné měšce a masíruje se s nimi celé tělo. Teplo z měšců rozehřívá pokožku a ta se uvolňuje a regeneruje.