Masáže


Klasická masáž

Masáže jsou považovány za jeden z vůbec nejstarších osvědčených léčebných prostředků užívaných již po tisíciletí k odstranění bolesti zad, šíje, k nastolení dobré nálady a uvolnění svalstva. Nejstarší písemné památky o masáži jsou známy z Egypta, sahající až do doby 5000 let před naším letopočtem. Masáž je velmi vhodná prevence před nemocemi. V rovině duševní má klasická masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka. Relaxační klasická masáž je jemná a příjemná forma dodávání životní energie, je to osvěžující smyslová terapie využívající vůní a léčivých účinků aromatických esencí, čistých přírodních olejů, která přírodní cestou léčí tělo i mysl jedince.


Masáž proti celulitidě a ozonový zábal

Celulitidačasto označovaná jako pomerančová kůže vzniká zvětšením objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány proti povrchu kůže. V místě je omezen průtok krve a lymfy. Zpomaluje se vylučování odpadních látek lymfatickými cestami. V buňkách se nečistoty zadržují, což má za následek vznik celulitidy.


Medová detoxikační masáž

Medová detoxikační masáž je velmi účinná tradiční metoda zlepšující stav organismu. Odstraňuje toxiny z těla, omezuje projevy stresu a redukuje následky nezdravého životního stylu.


Aroma relaxační masáž

Terapeutické účinky spočívají nejen v uvolnění svalstva, ale podpoří i proudění energie v našem těle. Obnovený tok energie uklidní, takže klient pociťuje úžasnou relaxaci a nesmírně slastné pocity. Starosti a stresy samovolně odplouvají. Jemné masírování navodí pocit bezpečí. Proto je tato masáž ideálním prostředkem v boji proti nepříznivým následkům stresu.


Masáž bylinnými, ovocnými a rýžovými měšci

Masáže ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci jsou východoasijské techniky, které fascinujícím způsobem aktivují všechny buňky v těle a probouzí jeho smysly. Tyto pro nás neobvyklé regenerační a relaxační techniky uvolňují napětí, zatuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhají při regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují fyzický i psychický stav organismu. Startují samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu.